קודש נט – סימן רשום

קודש נט מעתה רשומה כסימן מסחרי וכפטנט ברשם הפטנטים הישראלי.

דברים שחשוב להכיר על המזוזה

במשמעות המקורית-מקראית של המילה, המזוזה היא אחת משתי דפנות הדלת או המשקוף, המאוזנות לעומת הרצפה.

כיום, המילה מזוזה מתייחסת לתשמיש קדושה יהודי אשר נקבע בצד כניסות לבתים וחדרים. אז לפני שבוחרים – מה חשוב להכיר אודות המזוזה הבאה שלך?

ערכת תפילין לבר מצווה שתלווה את הנער לאורך כל חייו

אירוע בר המצווה הוא תחנה חשובה – כאשר ילד הופך נער – ובגרותו מאפשרת לו לשאת בעול המצוות. לא בכדי, מדובר על אחד האירועים המרגשים ביותר למשפחה כולה ולנער בפרט, שכן באותו הרגע הילד נוטל על עצמו את מסורות העם היהודי לדורותיו, ואת קיום מצוות התורה הקדושה

makor1-logo-1-1

קניית מזוזה

בין אם עברתם לבית חדש ובין אם אתם מתגוררים באותו הבית, המזוזה היא פריט המלא במשמעות וקדושה בכל משכן. כבר בספר דברים מופיע הציווי של קביעת המזוזה "וּכְתַבְתֶּם עַל מְזוּזוֹת בֵּיתְךָ וּבְשֶׁעָרֶיךָ".. (ספר דברים ו' ט'). המזוזה, מלווה אותנו אלפי דורות בכל בית יהודי ומשמשת כסגולה לשמירה והגנה עבור יושבי הבית בבואם ובלכתם.

makor1-logo-1-1

עוברים לדירה חדשה?

"וּכְתַבְתֶּם עַל מְזוּזוֹת בֵּיתְךָ וּבְשֶׁעָרֶיךָ"..(ספר דברים) המזוזה, מלווה אותנו אלפי דורות, כסממן מובהק בכל בית יהודי ומשמשת כסגולה לשמירה והגנה עבור יושבי הבית בבואם ובלכתם.
כבר מסיפור יציאת מצריים מופיעה המזוזה כסימן להצלחה וישועה, כאשר פסח ה' מעל בתי היהודים, בעת מכת בכורות.

רשת-13-100x100

קניית תפילין לבר מצווה

בר מצווה הוא זמן מרגש, המהווה ציון דרך. לצד ההתרגשות וההתלבטויות בין אירוע גדול או קטן, היכן נחגוג ומה נלבש, עולה שאלת השאלות אילו תפילין לקנות.
רשת 13

לקנות תפילין אונליין ולחסוך פערי תיווך

תפילין הן חלק בלתי נפרד מחייו של היהודי המאמין, אך תהליך הרכישה שלהן היום לא מזכיר את זה של פעם, כשאנחנו קנינו את התפילין הראשונות שלנו.

בשביל לרכוש תפילין איכותיות כבר לא צריך להתרוצץ בין חנויות כדי להקטין עלויות, באתר קודש נט כל מוצרי היהדות ברכישה ישירה מטעם סופר סתם מוכר, במחירים משתלמים לכולם ותוך הדרכה אישית

"קודש נט" – האתר שכל יהודי צריך להכיר!

אם אתם יהודים, בין אם אתם מגדירים את עצמכם כדתיים ובין אם אתם מגדירים את עצמכם כמסורתיים או אפילו חילוניים, אתם חייבים להכיר את אתר "קודש נט".

אתר "קודש נט" הוא המקום למצוא בו חפצי יודאיקה, בין אם רגע לפני אירוע כמו בר המצווה של הילד, ובין אם סתם כך בשגרה

 

הדרך הנכונה לקניית מזוזה

כיום ישנן מאות סוגי מזוזות, מעוצבות בכסף, עם עיטורי זהב, בגילוף ועבודת עץ, בעבודת יד או בייצור המוני. אז כיצד בוחרים מזוזה?

הרב מימון שושן הבעלים של אתר האינטרנט "קודש נט" המרכז תחת קורת גג אחת את כל מה שצריכים שומרי המצוות. עם אפשרות לרכישת מוצרי קדושה ישירות מסופר סת"ם ובלי פערי תיווך, זה ללא ספק מיזם ששווה להכיר.
איך חדשנות טכנולוגית מתחברת לעולם תשמישי הקדושה?  על הקשר בין תגובות בזאפ לרכישת תפילין. איזה פיצ'ר עוזר לרכישת מזוזות. ראיון עם הרב מימון שושן, סופר סת"ם, בעלים ומנהל בחנות היודאיקה האינטרנטית "קודש נט"