עוברים לדירה חדשה?

בין כל רהיטי הבית ותמונות ההשראה, טמון בית אחד של קדושה, המזוזה.

רשת-13-100x100

קניית תפילין לבר מצווה

בר מצווה הוא זמן מרגש, המהווה ציון דרך. לצד ההתרגשות וההתלבטויות בין אירוע גדול או קטן, היכן נחגוג ומה נלבש, עולה שאלת השאלות אילו תפילין לקנות.
רשת 13

לקנות תפילין אונליין ולחסוך פערי תיווך

תפילין הן חלק בלתי נפרד מחייו של היהודי המאמין, אך תהליך הרכישה שלהן היום לא מזכיר את זה של פעם, כשאנחנו קנינו את התפילין הראשונות שלנו.

בשביל לרכוש תפילין איכותיות כבר לא צריך להתרוצץ בין חנויות כדי להקטין עלויות, באתר קודש נט כל מוצרי היהדות ברכישה ישירה מטעם סופר סתם מוכר, במחירים משתלמים לכולם ותוך הדרכה אישית

“קודש נט” – האתר שכל יהודי צריך להכיר!

אם אתם יהודים, בין אם אתם מגדירים את עצמכם כדתיים ובין אם אתם מגדירים את עצמכם כמסורתיים או אפילו חילוניים, אתם חייבים להכיר את אתר “קודש נט”.

אתר “קודש נט” הוא המקום למצוא בו חפצי יודאיקה, בין אם רגע לפני אירוע כמו בר המצווה של הילד, ובין אם סתם כך בשגרה

 

הדרך הנכונה לקניית מזוזה

כיום ישנן מאות סוגי מזוזות, מעוצבות בכסף, עם עיטורי זהב, בגילוף ועבודת עץ, בעבודת יד או בייצור המוני. אז כיצד בוחרים מזוזה?

הרב מימון שושן הבעלים של אתר האינטרנט “קודש נט” המרכז תחת קורת גג אחת את כל מה שצריכים שומרי המצוות. עם אפשרות לרכישת מוצרי קדושה ישירות מסופר סת”ם ובלי פערי תיווך, זה ללא ספק מיזם ששווה להכיר.
איך חדשנות טכנולוגית מתחברת לעולם תשמישי הקדושה?  על הקשר בין תגובות בזאפ לרכישת תפילין. איזה פיצ’ר עוזר לרכישת מזוזות. ראיון עם הרב מימון שושן, סופר סת”ם, בעלים ומנהל בחנות היודאיקה האינטרנטית “קודש נט”