לילך מבית גיל-פז ממליצה (דרך זאפ)

בתאריך 08/09/2016 יצרתי קשר עם מימון מקודש נט וביקשתי שיגיע לבית אבות מחלקה סיעודית בגיל פז בכפר סבא, לבדוק מזוזות ולהחליף במידת הצורך. מימון היקר הגיע ביום ראשון, ישב בסבלנות בדק כל מזוזה (15 יחידות), החליף את הפגומות וקבע את המזוזות החדשות. מימון איש נפלא, בעל תודעת שירות ויחס מעולים, נותן מענה לכל שאלה, בעל סבלנות וסובלנות, המחירים שהוא נותן זולים והשירות שהוא נותן בתמורה גבוה בהרבה. אין ספק שאמשיך להזמין אך ורק ממנו.
יישר כח ואמן שבעלי עסקים נוספים ילמדו ממך!!!!
 
תודה רבה על ערכת תפילין וטלית מקסימים וכמובן על ההסבר המושקע והיחס המדהים! רותם התרגש מאוד (וגם אני) מההסבר על מבנה התפילין והפרשיות. מרתק לראות איך השתמרה המסורת של סופרי סת״ם ואליה התלוותה הטכנולוגיה. מימון שושן מ- קודש נט. – תודה רבה!

נוגה, מהאגודה למען החייל ממליצה (דרך פייסבוק)
מימון שושן שלום רב, ברצוני להודות לך בשם האגודה למען החייל על 16 תפילין שרכשנו עבור חיילים. האיכות מעולה השירות אדיב ונעים האספקה הייתה מהירה מאוד אין לי ספק שהחיילים מרוצים ומאושרים מרכש זה.
ישר כוח ושוב תודה על שיתוף הפעולה!
בברכה נוגה גולן

גט טקסי ממליצה (מתוך זאפ)
רכשתי לחברת גט טקסי כ-60 מזוזות, מימון שהוא סופר סת״ם אשר כותב את המזוזות הגיע לחברה והתקין לנו את המזוזות בצורה יפה ומקצועית בעצמו.
שרות מצוין ומומלץ. ניתן לשלם בכרטיס אשראי מזומן וצ׳ק – נוח מאוד.

רותי ממליצה (מתוך זאפ)
התעניינתי ברכישת 5 מזוזות התקשרתי לקודש נט, ענה לי ר' מימון בעל העסק סופר סתם, ענה באדיבות ובסבלנות לשאלותיי הרבות, לאחר שיח החלטתי להגיע לבית העסק ולרכוש באופן אישי את המזוזות, ר' מיימון אדם צנוע, סבלני, מחיר טוב והוגן.
שרות טוב.
ממליצה בחום.

מולי מירושלים ממליץ (מתוך זאפ)
המחירים מאד סבירים, בהשוואה למתחרים. השירות מאד אדיב ויעיל. המשלוח היה מהיר וקבלתי לשביעות רצוני כל מה שהזמנתי. בנוסף, האתר של קודש נט מאד ידידותי למשתמש. הכל ברור ואתה רואה בדיוק מה אתה מזמין, מה נמצא במלאי ומה לא.

אסף ממליץ (דרך זאפ)
התעניינתי ברכישת שתי מזוזות, התקשרתי אל קודש נט וקיבלתי שרות מעולה תוך שעתיים הגעתי אליו ואספתי את המזוזות.
בעל החנות היה מאוד אדיב, הסביר ונתן אפילו את הברכה של קביעת המזוזה ללא עלות נוספת במחיר .
המחיר מאוד הוגן והיחס אדיב, מומלץ בחום, ישר כח.

Daphne ממליצה (דרך זאפ)
מאוד נעים שאפשר לרכוש מזוזה גם בדרך הזו- לבחור בקלות באינטרנט, לקבל שירות אדיב ונעים בטלפון, ולקבל את המזוזה היפה בדיוק כמובטח עם שליח הביתה, והכל במחיר נמוך משמעותית מאשר בחנויות. בעל העסק הוא סופר הסת"ם שעונה בעצמו לטלפון ומשיב באדיבות על כל שאלה. ממליצה בחום.